Nagła awaria samochodu lub nieoczekiwana stłuczka mogą spotkać kierowcę zawsze i wszędzie. Na zdarzenia tego typu nie mamy większego wpływu, a jedyne co możemy, to próbować im zapobiegać przed i podczas jazdy. Co jednak w sytuacji, gdy już doszło do uszkodzenia auta o późnej porze, w długi weekend lub święto? Jeśli mieszkasz na terenie Krakowa i na co dzień poruszasz się po najbliższej okolicy, możesz liczyć na profesjonalną pomoc naszego serwisu samochodowego działającego 24h i 7 dni w tygodniu!

Diagnostyka oraz naprawa o każdej porze

Prowadzimy serwis 24h, w którym w sposób kompleksowy naprawiamy samochody osobowe oraz dostawcze. Do dyspozycji otrzymujesz wysoce wykwalifikowany zespół mechaników. Żaden element wchodzący w skład Twojego pojazdu nie będzie miał przez nami tajemnic. W serwisie Auto Centrum Tytmar zajmujemy się nie tylko mechaniką samochodową, ale także wulkanizacją oraz diagnostyką aut, a ponadto naprawiamy elektrykę i elektronikę. Na miejscu prowadzimy także sklep z oryginalnymi częściami zamiennymi do wszystkich marek samochodów.

Dlaczego mechanik 24h? Ponieważ wiemy, że do awarii lub stłuczki może dojść o każdej porze dnia i nocy. Jesteśmy przygotowani na to, że zadzwonisz do nas, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Specjalnie z myślą o Tobie prowadzimy warsztat mechaniczny 24h – otworzymy serwis po godzinach pracy, w weekend lub święto, aby przyjrzeć się usterce i naprawić ją lub zaproponować inne dogodne rozwiązanie. Pamiętaj o nas w razie awarii lub stłuczki!