Trudno przewidzieć, co wydarzy się na drodze podczas przejazdu do pracy, po zakupy czy na długo wyczekiwany urlop. Należy być przygotowanym na każdą ewentualność – także to, że w pewnym momencie auto może odmówić posłuszeństwa. Doszło do awarii lub niewielkiej kolizji? Samochód nie nadaje się do dalszej jazdy? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów z Auto Centrum Tytmar i nie martw się o dalszy rozwój wypadków. Zadbamy o to, aby samochód został odholowany na wskazane przez Ciebie miejsce lub do warsztatu, aby tam przeprowadzić oględziny i sprawdzić, jak poważne są uszkodzenia i co wymaga naprawy.

Auto Centrum Tytmar oferuje holowanie samochodów osobowych i dostawczych na terenie Krakowa oraz najbliższych okolic. Przyjeżdżamy na miejsce zawsze, gdy nas potrzebujesz: w razie awarii, kolizji lub stłuczki. Posiadamy duże doświadczenie w błyskawicznym holowaniu aut. Działamy szybko, profesjonalnie i pewnie. Dajemy gwarancję, że samochód zostanie dostarczony w dowolne, wskazane przez Ciebie miejsce. Oprócz pomocy drogowej proponujemy naprawę pojazdu w naszym warsztacie mechanicznym. Ekipa fachowców czeka, aby przeprowadzić serwis oraz diagnostykę auta, dokonać niezbędnych napraw i oddać Ci pojazd do dalszej jazdy.

Holujemy zarówno samochody osobowe, jak i dostawcze. Masz pewność, że zawsze znajdzie się pomocna dłoń, która ułatwi Ci odholowanie pojazdu w razie kolizji, stłuczki lub awarii. Działamy w trybie 24/7 – jesteśmy zawsze, gdy nas potrzebujesz! Wystarczy się z nami skontaktować.